2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-system för planering av verksamhetsförlagd utbildning
Beskrivning: Ansökan för konkurrenspräglad dialog, avseende upphandling av IT-system för planering av verksamhetsförlagd utbildning har avbrutits.
Föregående meddelande: 579331-2023
Intern identifierare: 2022/2061
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000