2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-0086 Persontransporter Salems kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser persontransporter, skolskjuts och persontransporter för äldre och funktionsnedsatta för Salems kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001