366843-2025 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Utrustning för automatiserad cellprocessing system
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtrustning för automatiserad cellprocessing system
BeskrivningUpphandlingen avser två (2) stycken automatiserade instrument som ska vara avsedd för steril sluten hantering av helblod och leukaferes innefattande bearbetning genom celltvätt och koncentrering i ett slutet system system till cellstamslaboratoriet Sahlgrenska Universitetssjukhus.
Intern identifierareRS 2024-05709
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000