Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Uppskattad löptid