367092-2019 - ÄndringSverige-Kristianstad: Röntgenlaboratorier
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skelettröntgenlab
Referensnummer: 2019-O001410
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111200 Röntgenlaboratorier
II.1.4.
Kort beskrivning
Utrustning för skelett- och lungundersökningar på barn och vuxna, 2 i Hässleholm och 2 i Ystad