2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utveckling av skrivtolkningsprogram
Beskrivning: Utveckling av skrivtolkningsprogram
Intern identifierare: SU FV-2242-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48317000 Programvara för ordbehandling, 48319000 Programvara för stavningskontroll, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utveckling av skrivtolkningsprogram