2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompressorstation KHD
Beskrivning: Installation av en ny kompressorstation med kapacitet att leverera tryckluft till hela P1 & P2 inklusive rökgasrening vid de kvaliteter som krävs.
Intern identifierare: HEM 2024/00182
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42123400 Luftkompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kompressorstation