2. Förfarande
Förfarande
Titel: Time-lapse inkubator
Beskrivning: Förhandsinsyn angående direktupphandling av time-lapse inkubator. Region Örebro län genomför upphandlingen. Utrustningen kommer att placeras på Reproduktionsmedicinskt centrum inom Område specialiserad vård, Region Örebro län.
Intern identifierare: MT 2024-0057 / 24RS4438
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000