367173-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – NDS K-444 Platschef Masslogsitikcentrum
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNDS K-444 Platschef Masslogsitikcentrum
BeskrivningKonsulttjänst som platschef.
Intern identifierareE2025-00548
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71313400 Miljökonsekvensbedömning för bygg- och anläggningsarbeten, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNDS K-444 Platschef Masslogsitikcentrum