367225-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Apparater för kontroll och provning – Gasnätsmateriel med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGasnätsmateriel med tillhörande tjänster
BeskrivningGasnätsmateriel med tillhörande tjänster
Intern identifierare26-0036
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38500000 Apparater för kontroll och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000