See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Chefscoachning
Beskrivning: Ramavtalet omfattar chefsutveckling genom coachning. Coachning ska kunna tillhandahållas både som individuell- och gruppcoachning för såväl första linjes chefer samt för chefer som leder chefer på olika nivåer.
Intern identifierare: Af-2025/0077 8057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1702186-0
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1702188-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1724440-2