2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Bygghandelsvaror samt slöjdmaterial
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för bygghandelsvaror samt slöjdmaterial.
Intern identifierare: UPH/2025:41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03419100 Virkesvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44111000 Byggnadsmaterial, 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial, 44190000 Diverse byggmaterial, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44192200 Spik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1700063
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris
Intern identifierare: 1721011
Huvudklassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44110000 Konstruktionsmaterial, 44111000 Byggnadsmaterial, 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial