367342-2017 - ÄndringSverige-Lidköping: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallsbehandling, hushållssopor Lidköping.
Referensnummer: 2017/102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Omhändertagande och behandling av hushållssopor.
Sista anbudsdag:
Anbudet skall vara Köparen tillhanda senast 15.10.2017 23:59.