2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg
Beskrivning: Avrop av Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 17823, Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg
Intern identifierare: KOM-420562
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DIS - Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg