2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster - Lastbil/lastväxlare
Beskrivning: Upphandlingen omfattar transporttjänster med syfte att komplettera Beställarens fordonspark.
Intern identifierare: U-075-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1707992
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 - Lastbil/lastväxlare - VMEAB
Intern identifierare: 1707996
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2 - Lastbil/lastväxlar - VBAB
Intern identifierare: 1708002
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3 - Lastbil/lastväxlar - Västervik kommun
Intern identifierare: 1708007