See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dehydreringsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser att resultera i ett ramavtal gällande Dehydreringsutrustning till verksamheten för Klinisk Patologi inom Region Östergötland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121286:Lot:1