367613-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster SÄBO med flera
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster SÄBO med flera
BeskrivningVaggeryds kommun upphandlar städtjänster på kommunala SÄBO och andra verksamheter inom Socialförvaltningens ansvars område
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129903:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenEtt år förlängnings option på avtalsperioden