367624-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Tryckning och tillhörande tjänster
Stockholms universitet, Universitetsförvaltningen, Att: Therese Klaar, Stockholm 106 91, Sverige. E-post: therese.klaar@su.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 13.9.2016, 2016/S 176-316795)
Angående:
CPV:79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
Tryckning och tillhörande tjänster