Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44163000 Rörledningar och armatur
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Leveransplats
Postadress: Inspektorsgatan14
Ort: Kävlinge
Postnummer: 24441