367722-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigblandad betong – Gjutning och fabriksblandad betong
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGjutning och fabriksblandad betong
BeskrivningUpphandlingen avser gjutning och fabriksblandad betong.
Intern identifierareSN-2024-1958
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114100 Färdigblandad betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGjutning och fabriksblandad betong