Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Showcases
Referensnummer: UH 2022_31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39154100 Utställningsmontrar och -diskar
II.1.4.
Kort beskrivning
In connection with the ongoing renovation of Gustavianum, Uppsala University Museum, all exhibitions in the museum are to be redone and modernized. For this requires display cases - specially made for different types of objects with different safety and environmental requirements.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 500 000,00 EUR
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39154100 Utställningsmontrar och -diskar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen