2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grafisk designbyrå med varumärkeskompetens
Beskrivning: kallat uppdraget) för löpande avrop under avtalstiden. Upphandlingen omfattar områdena grafisk design samt strategiskt stöd gällande visuell identitet och varumärke. Publicering avser både tryck och digitalt.
Intern identifierare: 2.5-2025-06472
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000