Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medarbetarundersökning
Referensnummer: 2.7-6596/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79311200 Genomförande av undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende ramavtal för medarbetarundersökningar, mellanmätningar samt option avseende konsulttjänster kopplat till medarbetarundersökningar, mellanmätningar samt övriga undersökningar kopplat till arbetsmiljön för de anställda.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79311000 Undersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen