See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av verkstadstjänster för lätta fordon
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att lämna anbud avseende verkstadstjänster för lätta fordon (personbilar och lätta lastbilar).
Intern identifierare: KS/2024:14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000