368028-2017 - ÄndringSverige-Märsta: Byggnadsställning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kulturtorget, DE 20 Fasadställningsentreprenad för nybyggnad av bostäder i Märsta.
Referensnummer: 17/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44212310 Byggnadsställning
II.1.4.
Kort beskrivning
Kulturtorget, FU DE 20 Fasadställningsentreprenad för nybyggnad av bostäder i Märsta.