Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39141300 Förvaringsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar, 66132000 Varuförmedling
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde