2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hand och tumortoser
Beskrivning: Upphandlingen avser utprovade prefabricerade ortoser och tillhörande produkter för individuella anpassningar som syftar till att kunna öka patientens aktivitet och förebygga framtida förluster av funktion eller förmåga.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124174:Lot:1