368113-2023 - ResultatSverige-Uppsala: Tryckning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Offsettryck
Referensnummer: UH 2022/71
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79810000 Tryckning
II.1.4.
Kort beskrivning
Offsettryck t.ex. böcker, doktorsavhandlingar, foldrar och broschyrer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen