2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fourier Transformation Infrared spectrometer (FTIR)
Beskrivning: This call for tenders intends to fulfil Riksantikvarieämbetet’s, buyer, need of a FTIR (Fourier Transform Infrared) Microscope at the heritage laboratory.
Intern identifierare: RAÄ-2025-2480
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38653000 Apparater för fotolaboratorier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1916598-0
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1916600-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificering av leverantör
Beskrivning: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1916599-2