See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av avlidna
Beskrivning: Region Värmland upphandlar transport av avlidna.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98370000 Begravnings- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde 1 Karlstad, Hammarö, Kil, Forshaga, Grums
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 2 Säffle, Årjäng
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde 3 Arvika, Eda
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde 4 Sunne
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtalsområde 5 Torsby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtalsområde 6 Munkfors, Hagfors
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Avtalsområde 7 Kristinehamn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Avtalsområde 8 Filipstad, Storfors
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102651:Lot:8