2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningssystem
Beskrivning: Systemstöd för bemanning för både intern- och externpersonal.
Intern identifierare: UPPH2023-00144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem, 31711300 Elektroniska system för tidsregistrering, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet, 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsinformation