368314-2022 - ResultatSverige-Örebro: Band
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av band till markering av vandringsleder
Referensnummer: 4036-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39561110 Band
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Länsstyrelsen i Örebro län (fortsättningsvis kallad "Beställaren") inbjuder till anbudsgivning avseende band till markering av vandringsleder.
Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.
Kravspecifikation
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39561120 Textilband
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen