368333-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Defibrillatorer och Bröstkompressionsutrustning med tillbehör och förbrukning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDefibrillatorer och Bröstkompressionsutrustning med tillbehör och förbrukning
BeskrivningDefibrillatorer och Bröstkompressionsutrustning med tillbehör och förbrukning
Intern identifierareRS 2023-04231
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal