See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Högskolan i Borås upphandlar skyltar.
Intern identifierare: 048-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000