368404-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ombyggnad och renovering av fordon – Fordonsinredning, lastyta Pick-up
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsinredning, lastyta Pick-up
BeskrivningAnbudsgivaren ska utrusta de fem specificerade mätbilarna (en (1) styck Ford Ranger Super Cab XLT 2.0 170 A 4x4 samt fyra (4) stycken Volkswagen Amarok LIFE TDI aut 4wd) med montage av flakkåpa, standardinredning, belysningskit, obligatorisk utrustning, eventuell beställd valbar utrustning samt dekaler med Lantmäteriets logotyp. I uppdraget ingår även att registreringsbesiktiga bilen med fast utrustning monterad samt leverans till slutanvändaren.
Intern identifierareLM2025/066969
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50117000 Ombyggnad och renovering av fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000