Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1131 Revision av FVVA mätare
Referensnummer: TI 2021-1131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser revision av fjärrvärme och VA mätare. Liknande upphandling var tidigare på annons.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater, 50411000 Reparation och underhåll av mätapparater, 51210000 Installation av mätutrustning, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen