368458-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsförvaltning – Kontrakt avseende fastighetsskötsel Linköpings slott, Landstatshuset och stallet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontrakt avseende fastighetsskötsel Linköpings slott, Landstatshuset och stallet
BeskrivningKontrakt avseende fastighetsskötsel Linköpings slott, Landstatshuset och stallet. Anbudslämnare ska besöka objekten med SFVs tekniska förvaltare Visningar av objekt sker under perioden 20-22 augusti efter överenskommelse med SFV. Inga frågor besvaras under v 29-32.
Intern identifierare24/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000