See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe
Beskrivning: Kaffe
Föregående meddelande: 598039-2023
Intern identifierare: IN-IN23-0049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: E-handel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del