368603-2024 - Resultat
Sverige – Sjukhussängar – Intensivvårdssängar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIntensivvårdssängar
BeskrivningUpphandling gällande intensivvårdssängar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192120 Sjukhussängar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel07_Intensivvårdssängar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90941:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 33192130 Inställbara sängar med motor