See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling ny skolenhet Stockholm
Beskrivning: Upphandlingen omfattar upphandling av hyresvärd för en ny skolenhet. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 2 STO-2024/811
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav (1)
Beskrivning: Hyresvärdsupphandling omfattande hyra av ny skolenhet i Stockholms län.
Intern identifierare: 1657440