368651-2024 - Resultat
Sverige – Hjullastare – Hjullastare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av en (1) styck hjullastare till Ahla återvinningscentral i Laholms kommun.
Intern identifierareSBN 2024-101
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsmall Varor