2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) - Blododlingssystem och blododlingsflaskor
Beskrivning: Request for information (RFI) - Blododlingssystem och blododlingsflaskor
Intern identifierare: RS 2026-03423
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33124100 Diagnostisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)