2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksservice och reparation
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köparens löpande behov av reparationer på storköksmaskinerna belägna i köparens egna och förhyrda lokaler. Entreprenören åtar sig att reparera storköksmaskinerna oavsett fabrikat.
Intern identifierare: 2023-00131IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50880000 Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000