368845-2021 - ResultatSverige-Sundbyberg: Installation av ventilation och luftkonditionering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RAMAVTAL SERVICEARBETEN OCH ENTREPRENAD INOM VENTILATION
Referensnummer: 21/34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling sker med målsättning att teckna ramavtal för servicearbeten och mindre entreprenader inom ventilation i form av ROT, provningar, injusteringar etc.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen