2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av 7 stycken teleskoplastare
Beskrivning: Göteborgs Stads Leasing AB upphandlar 7 stycken teleskoplastare på uppdrag av Grefab.
Intern identifierare: 25/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000