2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsmöbler, Arbetsplats och förvaring
Beskrivning: Kontorsmöbler, Arbetsplats och förvaring till Finansinspektionens nya kontor.
Intern identifierare: 24-12495
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39112000 Stolar, 39121000 Skrivbord och bord, 39121100 Skrivbord, 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Finansinspektionen ska flytta till nya lokaler på Sveavägen 44. Till dessa lokaler ska nya kontorsmöbler köpas.
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Finansinspektionen ska flytta till nya lokaler och nya kontorsmöbler måste köpas.
Ytterligare klassificering (cpv): 39112000 Stolar, 39121100 Skrivbord, 39200000 Inredning