368949-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Presentkort julgåva
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresentkort julgåva
BeskrivningJulgåva
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningPresentkort julgåva till kommunens anställda