368961-2024 - Resultat
Sverige – FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster – Metoden Prognosverktyg Logistik, PVL - Analys och analysstöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMetoden Prognosverktyg Logistik, PVL - Analys och analysstöd
BeskrivningGenomföra analys och analysstöd åt intressent.
Intern identifierare24FMVU248
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningGenomföra analys och analysstöd åt intressent. Riktad upphandling, för motivering se Bilaga 1 Underlag för riktad upphandling PVL. Se även uppdrag 1010285, för samma motivering.
Intern identifierareMetoden Prognosverktyg Logistik, PVL - Analys och analysstöd