369014-2024 - Planering
Sverige – Ombyggnad och renovering av fordon – RFI Ombyggnad buss för liggande bårtransport
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Ombyggnad buss för liggande bårtransport
BeskrivningRegion Uppsala inbjuder till RFI för en kommande upphandling av ombyggnation av buss för liggande bårtransport. Regionen behöver samla information kring intressenter och leverantörer som finns på marknaden.
Intern identifierareUPPH2024-00208
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50117000 Ombyggnad och renovering av fordon