36903-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Teckenspråkstolkar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeckenspråkstolkar
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierareSF 2025/337
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTeckenspråkstolkar